Hayata Mesan’dan Bak

Hayata Mesan'dan Bak  • PVC MONTAJI
  • PVC MARKALARI
  • PVC ÇEŞİTLERİ

PVC Montajı

PVC pencereler ise iyi yalıtıma sahip olması, uzun yıllar dayanarak bakım gerektirmemesi, uygun tasarım ve destek elemanlarıyla yüksek mukavemetlere erişebilmesi, ahşap ve alüminyuma oranla daha düşük maliyeti sebebiyle en çok tercih edilen malzemedir.

Neden PVC?

PVC pencereler yapılan bilimsel araştırmalarla güvenilirliğini kanıtlamış; yalıtım, dayanıklılık, bakım, yüksek mukavemet değerleriyle tüketiciler için en uygun seçeneklerden biri olmuştur.

PVC pencereler dikkate değer şekilde dayanıklıdır.

Ahşaptan mamul pencerelerin tersine PVC pencereler bilhassa uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Kaliteli pencereler bozulmaya dirençleri ve uzun yıllar boyunca yüksek seviyede işlevsellikleriyle öne çıkmaktadırlar.

PVC pencerelerin bakımı kolaydır.

Kaliteli PVC pencerelerin bakımı son derece kolaydır ve asgari bakım gerektirmektedirler. Diğer taraftan ahşap pencerelerin yaklaşık olarak iki yılda bir cam değişiminin yapılması ve her 5 yılda bir boyanmaları gerekmektedir.

PVC pencereler mükemmel bir eko dengeye sahiptir.

PVC pencereler %100 geri dönüştürebilirdir ve bu nedenle kaynak tasarrufu sağlarlar. Dünyadaki bütün gaz ve petrol rezervlerinin %40’ı binaların ısıtılmasında ve bunlara enerji sağlanmasında kullanılmaktayken bunların sadece %4’ü plastik üretimine gitmekte, bu rakamın da sadece %1’i PVC’de kullanılmaktadır.

PVC pencereler çok iyi bir maliyet / yarar oranına sahiptir.

PVC pencereler hem satın almada hem de kullanım ömürleri boyunca belirgin maliyet avantajları sunmaktadırlar.

Bizi Seçmeniz
İçin Nedenler

Kaliteli Ürünler
İyi Yalıtım
Garanti
100% Memnuniyet
Uzman Ekipler
Uygun Fiyat

Çift Kanatlı

Geniş alanlara açılabilen, açıldığında da görüntünün bölünmediği iki kanattan oluşan PVC pencere ve kapı sistemleridir. Kanatlardan biri sağa, diğeri sola açılır.

Sürgülü Pencere

Hem pencerelerde hem de kapılarda sık sık kullanılan yana doğru sürgülü olarak açılıp kapanan sistemle tasarlanmışlardır.

Tek Kanatlı

Tek kanatlı pencereler ülkemizde en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Tek kanatlı ve kanadın açılma bakımına göre üç farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeri açılan, dışarı açılan ve çift açılımlıdır.

Vasistas Pencere

Vasistaslı pencereler hem içe (ya da dışa) hem de düşey açılabilirler. İçeriyi soğutmadan havalandırmak için benzersiz bir sistemdir.

Tek Kanatlı

Tek kanatlı pencereler ülkemizde en sık tercih edilen ürünlerden biridir. Tek kanatlı ve kanadın açılma bakımına göre üç farklı çeşidi bulunmaktadır. İçeri açılan, dışarı açılan ve çift açılımlıdır.

Sabit Pencere

Cam duvar olarak da kullanılan bu pencere çeşitleri oldukça dekoratif ürünlerdir.